Aktualności

pellet drzewny wrocław

Pellet drzewny ekologicznym paliwem dla Twojego domu

16.05.18

Pellet drzewny powstaje poprzez sprasowanie pod wysokim ciśnieniem surowców drzewnych takich jak wióry, trociny czy zrębki, z których powstają energetyczne granulki. Są one nowoczesną i ekologiczną formą ogrzewania nie tylko gospodarstw domowych, ale także firm, hal produkcyjnych czy magazynów.

Pellet drzewny jako paliwo opałowe posiada wiele zalet. Przede wszystkim charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną oraz niską zawartością popiołu. Jest jednym z najefektywniejszych źródeł energii, z niską zawartością wilgoci co sprawia, że jest bardziej wydajny niż drewno. Co równie ważne jest paliwem ekologicznym, biologicznie neutralnym. Pellet drzewny pakowany jest w poręczne opakowania, które ułatwiają bezpieczne użytkowanie oraz składowanie.

Sprzedawany przez nas pellet drzewny jest produktem najwyższej jakości, która potwierdzona jest badaniami i Certyfikatem Din Plus lub En Plus A1.

Dostawy pelletu drzewnego na terenie całej Polski możliwe są już od 1 palety, dostarczane przez firmy kurierskie.

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta w celu ustalenia jak najlepszej oferty. E-mail: info@stefanidis.pl Tel: +48 (71) 792 11 17

Dlaczego Stefanidis?

Firma Stefanidis jest wiodącym dostawcą certyfikowanego pelletu drzewnego, brykietu drzewnego oraz drewna kominkowego najwyższej jakości. W swojej ofercie mamy także podściółki dla zwierząt oraz paszę dla koni.

Naszym partnerom biznesowym zapewniamy profesjonalność usług oraz terminowe dostawy. Ciągły rozwój pozwalana nam na pozyskiwanie nowych rynków oraz poszerzanie oferty handlowej.

Więcej o nas

Szybka dostawa Własny transport oraz doświadczeni kierowcy to gwarancja szybkiej dostawy.

Pakowanie Nasze produkty pakowane są w poręczne opakowania. Całość ułożona jest na palecie i zabezpieczona folią termokurczliwą.

Konie - nasza pasja Zapewniamy kompleksową dostawę paszy oraz podściółek dla koni.

Ekologia Oferowane przez nas biopaliwa to przede wszystkim ekologia. Wysoka kaloryczność oraz niska zawartość popiołu to zadowolenie naszych klientów.

Skontaktuj się z nami

PHU STEFANIDIS
51-180 Wrocław
Szymanów, ul. Lotnicza 90

Tel: +48 71 792 11 17
Fax: +48 71 382 89 80
e-mail: info@stefanidis.pl

Obsługa klienta +48 71 792 11 17